Mezoterapie: pro začátečníky

Mikrojehličkování – microneedling (mezoterapie Dermaperem) je efektivní způsob, kterým lze dosáhnout kompletního zlepšení stavu pleti obličeje, krku, dekoltu, ale také pokožky těla. Microneedling unikátním způsobem spojuje aplikaci regeneračních látek a mikroskopického narušení tkáně pomocí velmi jemných jehliček.

Trvání: 1 den
Cena: 4500 Kč
Mám zájem o kurz

Mezoterapie pro začátečníky

Mikrojehličkování aneb kosmetická mezoterapie je určená pro kombinované problémy pleti jako jsou vrásky, dehydratace, akné, dermatitida, problematická pleť a další.

Mezoterapie je kosmetický neinvazivní postup, který spočívá v aplikaci účinných látek do pokožky pomocí jemných jehel. Tyto látky jsou vybírány na základě potřeb klienta a mohou obsahovat vitamíny, minerály, aminokyseliny, hyaluronan a další složky pro zlepšení stavu pokožky.

Během procedury kosmetický profesionál aplikuje malé množství látek do pokožky pomocí jemných jehel. Tyto jehly jsou většinou velmi tenké a nezpůsobují větší bolest. Účinné látky jsou vpraveny do vrstvy pokožky, kde mohou působit přímo na problémovou oblast. Mezoterapie může být použita pro různé účely, včetně zlepšení kvality pleti, zvlhčení pokožky, redukce celulitidy a strií nebo podpory růstu vlasů.

Touto metodou je možné vyřešit akné, vrásky, problematickou pleť.  Způsoby použití (hloubka aplikace, tahy, moduly)

 

OBSAH KURZU

  • Aplikace účinných látek (vhodné a nevhodné látky).

  • Specifikace efektů a výsledků ošetření

  • Intenzita a frekvence ošetření

  • Vlastní aplikace a praktický nácvik na modelce

 

Jak kurzy probíhají?

  • Kurzy probíhají v malých skupinkách max 1-3 osoby
  • Kurz obsahuje práci na modelce
  • V ceně kurzu JE zahrnutý spotřební materiál

Kurz  je zakončen certifikátem o úspěšném absolvování.