Pretty Academy

Jsme ověřenou volbou pro rekvalifikaci v oblasti krásy

Naše kurzy a workshopy jsou komplexní, intenzivní a zaměřené na praktické dovednosti. Máme více než 20 let zkušeností a pravidelně se účastníme mezinárodních soutěží. Nabízíme akreditované vzdělávání a velkou výhodou našich kurzů je, že splňují přísné podmínky programu POVEZ a úřadů práce po celé ČR, takže v případě potřeby můžete získat až 85% slevu z ceny kurzu a navíc umožňujeme platit za kurzy na splátky.

Osvědčení o profesní kvalifikaci z Pretty Academy je platné v zemích celé EU a prokazuje, že jste prošli přísnými testy způsobilosti. Dokládá, že máte správné dovednosti, znalosti a zkušenosti pro samostatnou činnost. Klademe velký důraz na praktickou výuku a pohodovou atmosféru v přátelském prostředí. Počet studentů je omezen, abychom se mohli v naší rodinné akademii každému z vás maximálně věnovat a kurzy pro vás byly opravdu přínosné.

Od roku 2009 našimi kurzy prošlo stovky studentů, kteří se k nám opakovaně vrací na další rekvalifikace a odborné workshopy. Naši lektoři jsou specialisté, někteří pracují v oboru již desítky let a mají skvělou pověst díky vysoce profesionálnímu přístupu.

Jak probíhají rekvalifikační kurzy

Všechny kurzy jsou založené na kombinované výuce, která poskytuje jak znalosti, tak praktické využití potřebné k poskytování  kvalitních služeb. Rádi vám pomůžeme se schvalovacím procesem přes ÚP, nebo prostřednictvím programu POVEZ. 

 

Těšíme se na vás v našich pobočkách v Praze, Poděbradech a Třeboni