Vše o rtech: Aquarell lips, velvet lips, nature lips

Vše o rtech: Aquarell lips, velvet lips, nature lips

Tento intenzivní kurz zahrnuje teorii i praxi. Autorský kurz je navržen tak, aby každé studentce pomohl a dostal na perfektní úroveň práci se rty. A studenti odcházely s nabytými teoretickými, ale i praktickými znalostmi. Během kurzu si studentky mohou zvolit jakou techniku budou na praxi vykonávat.

Trvání: 2 dny
Cena: 22900 Kč
Mám zájem o kurz

Tento intenzivní kurz zahrnuje teorii i praxi. Autorský kurz je navržen tak, aby každé studentce pomohl a dostal na perfektní úroveň práci se rty. A studenti odcházely s nabytými teoretickými, ale i praktickými znalostmi. Během kurzu si studentky mohou zvolit jakou techniku budou na praxi vykonávat. Naučíte se tři druhy technik pro vaše klientky.

 

Proč zvolit tento kurz?

Dozvíte se a naučíte tři rozdílné techniky aplikace rtů. Naučíte se jak míchat jednotlivé pigmenty.  Poznáte a pochopíte veškeré tahy na rtech včetně vytváření kontury rtů. Zbavíme se chyb se kterými bojujete a posuneme vaši práci na jiný level.

Budete mít velkou výhodu od vaší konkurence, jelikož budete moc nabízet několik technik a současně i zvolit vhodné probarvení, tvar pro jednotlivé klientky.

 

PRO KOHO JE KURZ URČEN

Kurz je vhodný pro mírně pokročilé až pokročilé artistky, které již ovládají práci s přístrojem na PMU a chtějí se zdokonalit v moderních technikách. A mají různé problémy při jejich práci at je to práce s konturou, probarvením rtů, otoky.

POPIS KURZU

  • PIGMENTOLOGIE
  • Použití jehel a anestetika jejich vliv na aplikaci
  • Časté chybypři aplikaci – otoky, modřinky atd
  • Ustálení tahů, napínání pokožky, fixace nákresu atd…
  • Práce s konturou – jak vytvořit jednotlivé typy kontur
  • Vyměření dokonalého tvaru rtů
  • Jednotlivé techniky – detailní popis a rozbor
  • Jak na fotografie
  • Práce na modelce

 

Co s sebou?

Modelky – na praktickou část je nutná modelka, která by neměla mít žádné kontraindikace a ani předchozí permanentní make up. Pokud budete mít problém modelku zařídit tak nás neváhejte kontaktovat.

Strojek na PMU – Strojky jsou v akademii k zapůjčení zdarma. Pokud máte, ale již svůj tak ho prosím dovezte s sebou.

Kurz je zakončen certifikátem.