Rekvalifikační kurz Nehtový designer

Kurz Manikérka, nehtová designerka je určen pro ty, kteří se chtějí naučit práci manikérky a nehtové designérky, jsou manuálně zruční, kreativní a nápadití. Rekvalifikační kurz je vhodný i pro úplné začátečníky.

S námi se stanete pedikérkou a nehtovou designérkou!

Rekvalifikační kurz nehtový designer vám umožní rozvíjet své dovednosti, posílit svou kreativitu a stát se samostatnějšími. Po absolvování tohoto kurzu budete moci pracovat jako nehtový designér s vlastním salonem. V nabídce jsou mimo jiné kurzy manikúry, pedikúry a modeláže umělých nehtů. Kurz je navržen tak, abyste se učili rychle a efektivně. Kurz se skládá z výuky po dobu 1 roku s následnou zkouškou a je tvořen přibližně 120 výukovými hodinami (6 dní v týdnu).

Činnosti prováděné v průběhu kurzu studentům umožňují vykonávat povolání nehtového designera a rozvíjet podnikatelský přístup v této oblasti práce

Během školení se studenti seznámí se zásadami přirozené péče o ruce a nehty a také s tím, jak posoudit celkový stav pokožky. Rovněž si procvičí aplikaci umělých nehtů a jejich úpravu akvarelem +  barvami. Dále jsou zde odborná témata: práce s přípravky, pracovními materiály a pomůckami pro péči o ruce a nehty; účtování služeb; poskytování odborného poradenství zákazníkům v této oblasti.

 

V rámci kurzu získáte teoretické znalosti z anatomie a fyziologie kůže a praktické dovednosti v oblasti gelové modeláže, mokré a suché manikúry, masáží rukou, parafínových zábalů, lakování nehtů a mnoha dalších.

Naučíte se vytvářet a rozvíjet základy manikúry a nehtového designu se zaměřením na gelové nehty

Pedikér je profesionál, který se specializuje na ošetřování prstů na nohou, mozolů a otlaků. Pedikér není kadeřník, ale má komplexní znalosti o struktuře kůže, působení vnějších vlivů na ni a o tom, jak na ně reaguje. Pedikúra pomáhá předcházet nemocem, které mohou v budoucnu vzniknout z poškozené kůže, a odstraňuje problémy způsobené zanedbanými kožními chorobami: otlaky (zhrubělá místa), ošklivé boule na chodidlech, popraskaná kůže v důsledku častého zarůstání nehtů a špatný krevní oběh (studené nohy).

Služby v oblasti beauty nemají limity

Můžete například svou zručnost nabízet v zahraničí a hned je z vaší práce dream job. 

Staňte se profesionální pedikérkou a nehtovou designérkou v našem špičkovém kurzu. Dozvíte se vše o nejnovějších technikách pedikúry, včetně modeláže nehtů a péče o nohy diabetiků, nemocí kostní dřeně a plísňových problémů.  Náš kurz pedikérky a designérky nehtů je navržen tak, aby vás připravil na kariéru specialistky v oboru kosmetiky, která se specializuje výhradně na ošetření nohou.

Poskytujeme školení pro začátečníky i pokročilé nehtové designéry. Naše podrobné informace z kurzu vám pomohou otevřít si vlastní salon nebo se stát specialistou na úpravu nohou. Získáte znalosti moderních postupů, nástrojů a technologií.

Naše široká nabídka kurzů zahrnuje: pedikúra, manikúra, pedikúra, tvarování gelů, manikúra akrylem (bez praxe), manikúra přírodními materiály (bez praxe), školení pedikérky pro profesionály v oblasti krásy.

 

Zavolejte nám a domluvte si schůzku ještě dnes.

Těšíme se na viděnou!

Pretty academy